KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16292094
nr 1629 2094
Karin Oldfelt Hjertonsson
(f. 1940), Sverige
Komposition. Signerad, akvarell. Bladets mått: 56x75 cm, yttermått inklusive ram: 68x87 cm
Kondition: ngt skadad ram
Karin Oldfelt Hjertonsson, svensk konstnär född 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:54:51
300 kr
350 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Karin Oldfelt Hjertonsson
Läs mer om Karin Oldfelt Hjertonsson